Meva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş Beyazlatma

Beyaz bir gülümseme herkesin hayalinde yer alan bir görünümdür. Kendi diş renginin sarı olduğu pek çok birey görebilmekteyiz. Gün içerisinde tüketilmekte olunan alışkanlıklardan ötürü dişlerin beyaz durmama olasılığında artışlar mevcudiyet gösteriyor.

Dişlerin düzenli bir şekilde fırçalanmasının önemi bir hayli büyüktür. Ancak bu alışkanlık maalesef ki gerçekleşecek olan sararmaların önüne geçemeyebiliyor. Özgüven eksikliğini de beraberinde getiren bu durumun önüne geçebilmek adına diş beyazlatma işlemlerine başvurabilirsiniz. Diş beyazlatma işlemi, doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirildiği vakit herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz görünüme erişebilirsiniz. Dişlerinizin beyazlığına gölge düşüren durumlara son vermek üzere diş beyazlatma işleminden yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir işlem sonucunda dişinizde beyazlığa erişebilirsiniz.

İdeal Diş Beyazlığı

İdeal olarak gördüğünüz diş beyazlığına ulaşmak ve sorunların giderilmesini sağlamak artık eskisi kadar zor olan bir durum değildir. Dişlerde meydana gelmiş olan renklenmeler, diş beyazlatma işlemi ile güzel bir şekilde giderilebiliyor. Diş beyazlatma işleminde dişin normal olan renk tonunda birkaç ton açılma görebilmek mümkündür . Kendi içerisinde farklı tipleri olan bu diş beyazlatma işlemini belirli periyotlar ile gerçekleştirmek daha sağlıklı görünümlere sahip olmanıza fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda bu işlemin ardından diş fırçalama düzenini sağladığınızda işlemin etki süresi daha fazla artacaktır. Dişinizin sağlığı ve estetik görünümü açısından birçok avantaj sağlayan diş beyazlatma işlemi, özgüvenli bir şekilde konuşmanıza ve gülmenize zemin hazırlayacaktır. Sizleri rahatsız eden ve farklı durumlara yönlendirerek sorunun giderilmesini dilediğiniz bu durum profesyonel bir hekim tarafından yapıldığı durumda başarılı sonuçlar elde edilmesi daha kolay bir hal alacaktır.

Diş Beyazlığının Etki Süresi Ne Kadardır?

İşlemin uygulandığı kişiye göre farklılık gösterebilen bir durumdur. Dişlerdeki beyazlık üç ay ila dört yıl arasında etki gösteren bir değişime sahiptir. Bu hususta en önem arz eden nokta kişinin tükettiği yiyecekler ve içeceklerdir. Çay, kahve içen ya da alkol ve sigara kullanan bireylerdeki etki süresi daha az bir zamana yayılım gösterebilir. Sigara kullanmayan bireylerde bu durumun daha uzun sürelere yayılım gösterdiği görülüyor.

İletişim Formu

    Hemen Ara